O nas

  Firma PRODIGO zajmuje się kompleksowym wyposażeniem nowych obiektów gastronomicznych a także modernizacją i doposażeniem istniejących tj: restauracje, bary, kawiarnie, stołówki, placówki zbiorowego żywienia, kuchnie hotelowe etc. Wyposażymy Państwa kuchnię w profesjonalny sprzęt kuchenny, meble technologiczne, ciągi wydawcze, chłodnictwo, okapy, zmywalnie a także drobne akcesoria kuchenne, szkło i porcelanę.

Udzielamy fachowych porad na etapie projektowania, świadczymy wszechstronne doradztwo w odpowiednim doborze sprzętów, na życzenie klienta przeprowadzamy pokazy na urządzeniach, zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Jesteśmy elastyczni, solidni i rzetelni dzięki czemu dostosowujemy się do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy z 8-letnie doświadczenie, które pozwala nam na sprawne poruszanie się się w branży gastronomicznej i profesjonalną obsługę klientów. Nasza marka jest dla Nich synonimem rzetelności. To dzięki ich dobrym opiniom docieramy do kolejnych grup zadowolonych klientów.

Posiadamy bardzo bogaty asortyment, współpracujemy z większością producentów branży gastronomicznej. Głównym obszarem Naszej działalności jest Kraków i Małopolska, ale świadczymy również usługi na terenie całej Polski jak i poza granicami.